Ohlasy uchazečů

Vaše služby se mohou pyšit vysokou profesionalitou. Za období 2 měsíců mi přišlo přibližně 50 nabídek požadovaného zaměstnání.


Děkuji za Vaše služby. Vaše podání patří mezi nejpřehlednější a nejvíce důvěryhodné. Pěkný den přeji.


Dobrý den, díky Vaší stránce jsem získala zaměstnání, které jsem chtěla dělat. Děkuji moc...


Díky životopisu vytvořeného na Vašich stránkách, jsem byla pozvaná na pohovor a získala jsem práci, přesně takovou, jakou jsem dlouho chtěla.


Výborné stránky, díky Vám jsem si našla práci hned. Děkuji


Díky Bohu jsem našel práci (programátor v Javě) velice rychle, asi za týden a půl od zveřejnění životopisu. Dělaté dobrou práci.


Dobrý den. Jsem uživatelem PC jen krátce a po těžkém úrazu jsem samozřejmě stratil práci. Díky PC a internetu jsem našel spůsob jak najít práci, která mě uživí. Je mi 58 let a je mnoho agentůr no né všechny se chovají korektně, ale Profesie si považuji. Díky tomuto poctivému kolektívu jsem našel uplatnění. Díkyyyyyyyyyyyyyyyyy pro zbytek svého života. Hezký den.


Dobrý den, děkuji Vám za hezký dopis s přáním úspěchu. Velmi si vážím Vaší péče, kterou věnujete lidem, kteří chtějí pracovat. Přeji Vašemu portálu "profesia",aby s kvalitou Vašich služeb bylo spokojeno ještě více lidí, neboť Váš portál si svůj název rozhodně zaslouží! Děkuji Vám


Dobrý den, jsem již 10 měsíců nezaměstnaná, usilovně se věnuji i sama hledání vhodného místa pro mne. V mém životě to není poprvé, ne snad proto, že se mi nechce pracovat, naopak - jak já říkám-dělám za tři, ale firmy někdo tuneluje a nejsou peníze na vyplácení mezd. Je hrozná situace. I od Vaší společnosti si nechávám zasílat vhodné nabídky volných míst a mohu říci, že od Vás mi chodí ty nejlepší nabídky, jaké se dají vyhledat, včetně jejich častého zasílání. Mnohokrát Vám děkuji za spolupráci a obrovskou pomoc. Věřím, že v tomto pololetí se mi podaří uspět a nastoupit konečně do zaměstnání. S přáním hodně spokojených klientů.


Dobrý den. Chci Vám poděkovat za účinnou pomoc při hledání zaměstnání. Dnes jsem úspěšně absolvoval pohovor na mnou vybranou prac. pozici. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených klientů.


Jen chci poděkovat za nabídky, které mi posíláte. Jsem mile překvapen, jak vše jde. Jste profesionálové na svém místě, ještě jednou díky :)


Chtěl bych hodně poděkovat Profesii s.r.o. za zřízení této služby, kterou jsem sám využil a do 2 týdnu jsem konečně zaměstnán a dokonce mám práci, která se mi bude líbit. Moc, moc díky tzv agentovi. Všem tuto službu doporučím. Dokonce ji využila i manželka, která je OZP a od ledna už pracuje prostřednictvím internetu doma, což ji plně vyhovuje. Ještě jednou díky.


Dobrý den, touto cestou bych Vám chtěla moc poděkovat, že jsem díky Vaší spol. Profesia, našla práci a né obyčejnou, opravdu velice děkuji.


Hledala jsem zaměstnání, také prostřednictvím vašich služeb. Nakonec se to podařilo a bylo to právě díky inzerátu, který jsem našla právě na Vašich stánkách. Chci Vám proto poděkovat. Na trhu s pracovními nabídkami jste nejlepší. Ještě jednou děkuji a přeji ať se vám daří.


Děkuji vám touto cestou za zasíláné info. Díky vám jsem si zvolil práci a byl jsem vybrán. Děkuji.


Vaše společnost je na velmi dobré urovni. Nabídka je velká, mohu doporučit vaši stránku dále jiným zájemcum.


Díky mému zveřejněnému životopisu mě kontaktovala firma, která je nyní mým zaměstnavatelem.


Tento server je jeden z nejlepších. Agenti opravdu fungovali. Děkuji.


Je to bezva. Zaměstnavatelé mě sami kontaktovali a já díky tomu našla práci, kterou jsem chtěla. Děkuji.


Dobrý den, děkuji Vám za Váší snahu při hledání mého výhodného pracovního místa. Zaměstnání již mám, ale doufám, že i v budoucnu, kdyby jsem o zaměstnání zase přišla, s Váma mohu počítat! Ještě jednou mockrát děkuji.


Díky Vaší společnosti se mi povedlo přes agenturu Ipsos Tambor najít zaměstnání v jedné z nejprestižnějších světových společností na manažerské pozici. Velice Vám tímto děkuji, přeji pěkný den.


Vynikající příležitost najít zde brigádu snadno a rychle. Blahopřeji.


Vaši službu hodnotím jako bezkonkurečně nejlepší a to i z toho důvodu, že je sledována mnoha významnými personálními agenturami, které mě rovněž kontaktovali. Váš dotazník umožňuje sestavit velmi přehledný profil uchazeče optimálně definující jeho schopnosti. Kritické připomínky nemám, jenom chválím a doporučuji známým. 25. 6. jsem podepsal velmi zajímavou pracovní smlouvu.


Myslím, že Profesia.cz je dobrá a hodně užitečná stránka. Životopis jsem jen vyplnil což mi zabralo pár minut a o nic dalšího jsem se nestaral. Pracovní nabídky začaly chodit samy, ať už prostřednictvím personálních agentur nebo se firmy ozývaly samy. Děkuji za tyto stránky, doufám že se mi v novém zaměstnání bude líbit a všem lidem z Profesia.cz přeju hodně úspěchů a spousty spokojených uživatelů.


Jsem vážne ráda, že mam možnost přes vaši společnost splnit si sen nebo aspoň naději na splnění. Děkuju.


Zatím jeden z nejlepších pracovních serverů, se kterými jsem se setkal.


Žádnou námitku nemám, naopak jsou to jedny z nejlépe zpracovaných stránek jaké jsem navštívila. Skutečně jsou výborné v mnoha ohledech. Chválím vás na plná ústa.


This is the most functional website I have seen so far. Keep up the good work.


Konečně jsem našla skvěle sestavené a upravené nabídky.


Váš portál je propracovaný a velmi se mi líbí.


Nejlepší stránka, kterou jsem našla na uveřejnění svého životopisu. Mohu jen chválit.


Pochvala za široký výběr zaměstnání.


Myslím, že tyto stránky jsou velmi dobře zhotovené, jednoduché, přehledné, rychlé.


Vždycky je co zlepšovat, ale máte nejpropracovanější a nejpřehledněší stránky, co jsem zatím viděla.


Snažil jsem se zaregistrovat na portálu jobs.cz a vytvořit zde svůj profil. Musím však konstatovat skutečnost, že veškeré nabídky a možnosti výběru má Váš portál mnohokrát propracovanější a daleko praktičtější. Dovoluji si říci, že Váš portál na mě působí daleko profesionálněji.


Vždycky se dá asi něco zlepšit, ale tyhle stránky jsou moc dobře udělané a je to tím pádem jednoduché i pro začatečníky, kteří na počítači nebo netu moc dělat neumí. Fakt super díky.


Není třeba co zlepšovat, protože na lepší portál než má Vaše společnost jsem ještě nenarazil. Jsou tak výborně ovladatelné, že je zvládne i můj šestiletý syn. S pozdravem a jednoznačnou pochvalou.


Perfect! One of the best, really. I saw more than 10 webpages like this. Profesia.cz - perfect.