Špecialista zákazníckeho servisu s home office nástup již 4.9.2017

Conduent Czech Republic s.r.o.

Miesto práce
Moravskosliezsky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
04.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 730

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sídlíme v Ostrave a hľadáme ďalšie posily pre slovensky tým, ktorý se stará o klientov na prichodzej linke zákazníkov spol. Skylink priamo z domu v Čadci a blízkom okolí. Školenia a vybavenie domácnosti zaistíme.

Budeme radi keď nám pomôžete s:

- Prijímaním prichádzajúcích hovorov a vybavovaním požiadavkov zákazníkov
- Spracovaním prichádzajúcích e-mailov
- Chatovaním so zákazníkmi
- Zapisovaním údajov o zákazníkoch do elektronického systému
- Samostatne riešiť štandardné aj neštandardné situácie v rámci interných pravidiel a procesných postupov

Ponúkame:

- Po vstupnom školení prácu z domu pre zamestnancov z Čadce a blízkeho okolia
- Prácu na HPP, skrátený úväzok, DVP a DPP
- Riadny zamestnanecký tréning 2 týždne v Ostrave (ubytovanie a náklady sú hradené)
- Fixná mzda 500EUR
- Variabilná mzda až 150-200EUR
- Príspevok na HOME OFFICE 30EUR

- Máme stravenky 70Kč (v prípadě zkráteného úväzku na HPP)
- Získavame flexipassy
- Zľavy na firemné produkty
- Home office - môžeme pracovat priamo v teple nášho domova
- Sbierame body do kafeterie
- Usporadúvame pre seba tímové hry, súťaže, večierky a posedenie

Viac o nás sa môžete dozvedieť na https://www.facebook.com/pracujvconduentucz nebo alebo na tel. č: + 420 777 472 434.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

- Schopnosť učiť sa, prijímať nové informácie a nebáť sa komunikovať
- Vzájemnú dlhodobú spoluprácu
- Flexibilitu (práce na smeny)
- Užívateľskú znalosť práce s PC
- Možnosť absolvovať vstupné školenie

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem. CONDUENT působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.

Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy a řízení dopravy. Naši společnost můžete najít v žebříčku 500 dle magazínu FORTUNE a v žebříčku FORTUNE 100 najdete 76 našich klientů.

Více se o CONDUENTU můžete dozvědět na našich webových stránkách http://www.conduentcallcenters.com/prace-v-ceske-republice/ anebo facebooku https://www.facebook.com/pracujvconduentucz/
ID: 3168321  Termin der Veröffentlichung: 23.8.2017  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 500 - 730