Technický dozor (TDI) - stavební část

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Nitranský kraj, Bratislava
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou zahraniční nadnárodní konzultační skupinu, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech ve světě i na Slovensku, zastupující vždy zájmy investorů, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:
• kontrola ocenění projektu a kontrola ocenění změn v průběhu projektu
• kontrola dodržování technických požadavků podle zákona, norem, předpisů a povolení
• kontrola dodržování zásad BOZP, PO a ochrany životního prostředí
• kontrola kvality dodávek a prací, dodržování technologických postupů prací
• spolupráce s dalšími TDI a projekt manažery dalších profesí
• výběrová řízení na subdodavatele a jejich následná kontrola
• kontrola uzavírání smluv s dodavateli
• kontrola zpracování a dodržování harmonogramů prací a vyhodnocování plnění HMG projektu
• kontrola kvality a dodržování termínu provedených prací
• spolupráce s Cost managerem na odsouhlasování plateb / fakturace dodavatelů
• organizace a kontrola odstraňování vad a nedodělků
• kontrola a kompletnost projektové dokumentace
• zajištění dokumentace skutečného stavu
• řízení kontrolních dnů
• příprava a předání díla objednateli
• řešení a dohled nad reklamacemi až do úspěšného vyřízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zodpovědnou práci na zajímavém stavebním projektu ve stabilní nadnárodní společnosti
• možnost pracovat na nejvýznamnějším projektu v regionu Slovenska
• práci na atraktivním projektu v oblasti výstavby průmyslových a automotiv staveb
• nástup možný dohodu
• práce na hlavní pracovní poměr nebo jako SZČO/OSVČ

Informace o náboru

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email [email protected]

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Významná zahraniční nadnárodní skupina, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech v ČR, Evropě a ve světě.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

stavebního směru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání stavebního směru
• praxe na této pozici nejméně 5 let na velkých projektech od 500 mio Kč
• znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni
• znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD)
• komunikativnost, důslednost
• ochotu k cestování
• flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2454209  Termin der Veröffentlichung: 12.2.2018