Customer Care with Hungarian

Alza.sk s. r. o.

A munkavégzés helye
Holešovice, Prága - Praha
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Ihneď/Dohodou

Csatlakozz hozzánk!

Szeretnél egy stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő és már most piacvezető cseh cégnél dolgozni ? Értékeljük az egyéni hozzáállást, rugalmasságot és tapasztalatot. Jelentkezz ma és lépjünk együtt tovább.

A feladatod a következőkre terjed majd ki:
- 5 csillagos telefonos ügyfélszolgálat, bejövő információk és adotok ellenőrzése az Alza saját fejlesztésű szoftverével.
- Ügyfelek tájékoztatása, türelmes segítségnyújtás, kérdések megválaszolása.
- Részvétel tréningeken, árukészlet ismeret bővítése.

Reméljük, hogy hamarosan üdvözölhetünk a csapatunkban!

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit nyújtunk:
- Munkalehetőség egy jól ismert és sikeres cégnél, amely piacvezető az informatikai szektorban
- Lehetőség személyes és professzionális fejlődésre
- Barátságos munkakörnyezet
- Céges juttatások (nyelvtanfolyam, egészség program, fitness terem az irodában,...stb)

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Szükséges kompetenciák:
- Kíváló szóbeli kommunikáció
- Kíváló telefonos kommunikáció
- Ügyfél központúság
- Részletekre való odafigyelés
- Többféle feladat egyidejű menedzselése
- Probléma megoldási készség
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Hajlandóság 12 órás műszakra ( hosszú hét-rövid hét)
- Termékleírások fordítása (proofreading) az eredeti cseh vagy a már elkészített angol nyelvű termékleírások alapján

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Alza.cz, der größte E-Shop in Mitteleuropa, expandiert nun auch auf den österreichischen Markt und möchte seine Präsenz in Wien ausbauen.
Als Sales Assistant haben Sie die Möglichkeit als Teil unseres neuen Verkaufsteams mitzuwirken und beim Aufbau und der erfolgreichen Zukunft eines der besten Shops in Österreich mitzuhelfen.
Wir suchen einen Sales Assistant für unseren neuen Showroom in Wien, der die Kunden bei Auswahl und Einkauf unterstützt. Weitere Aufgaben sind neben Verkauf auch Lagerauffüllung und Merchandising. Durch erstklassige Kundenbetreuung soll zum Wachstum des Unternehmens und des Umsatzes beigetragen werden.
ID: 3168186  Termin der Veröffentlichung: 23.8.2017