Pokojská - celoroční zaměstnání Německo - nádherná oblast Rüdesheimu

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
střed Německa, Německo, Zahraničí - ostatní
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
1100 EUR/měsíc čistého

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro kvalitní restauraci s moderní gastronomií, s kulinářskými oceněními hledáme 1 pracovníka - pokojskou /chyžnú . Pro toto místo musíte umět alespoň částečně německy . V kolektivu jsou i Češi či Slováci.
Nástup k 15.8 . či později, pokud nikoho nevybereme. Ubytování zajištěno a poskytnuto zdarma v místě pracoviště.
Ref.č.: ID623Z
Plat: od 1100€ čistá mzda (ubytování + strava zdarma)
Region: SRN, Porýní - nádherná oblast podél řeky směr Koblenz
Typ: plný úvazek na dobu neurčitou
Nástup: 15.8.2017
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 5 dní v týdnu
Ubytování: zajistěno zaměstnavatelem
Strava: zajištěna

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní smlouvu přímo od německého zaměstnavate
- žádné provize za zprostředkování
- pravidelnou mzdu
- výborný kolektiv a mladý zaměstnavatel (do 45 let)
- Zdokonalení se v jazyce a další zahraniční praxi

* naše firma si zakládá na korektním jednání
* fotky, webovky a případný kontakt na kolegy rádi předáme

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T. +420 608769029 www.bartlett.cz. Uvádějte prosím ID623Z.
V NABÍDCE máme i podobné pozice po celém Německu - kontaktujte nás.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

velmi korektní zaměstnavatel, celoroční nabídka, nádherná oblast (velká města poblíž Frankfurt, Wiesbaden a Mainz oblast vinic, hradů a cyklostezek, celoročně teplé počasí.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

úklid pokojů - předešlá zkušenost nutností

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zájem o práci, kolektivnost a pracovitost
- německý jazyk na úrovni porozumění
- loajalita, zodpovědnost, korektnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1014839  Termin der Veröffentlichung: 6.8.2017  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 1100 EUR/měsíc čistého