2x Servírka , číšník - brazilsko-italská restaurace

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Waldshut-Tiengen, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
od ihned možný
Mzdové podmínky (brutto)
(zsm: 9 € ) čištá mzda 1300 EUR/měsíc, 6 dnů v týdnu práce, ubytování zdarma, plus vlastní spropitné

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvalitní 2 místa v restauraci s nástupem možným od ihned, a buď na letní sezónu anebo ideálně natrvalo. Zodpovědní a prověření zaměstnavatelé (žijící v Německu již delší dobu). Obě místa jsou zajištěným ubytování v pěším dosahu ve městě. Vhodné pro vyučené či nevyučené profesionály. Studenti-tky vítáni. Naplň práce: obsluha v restauraci, běžný úklid po sobě, spolupráci s dalšími členy týmu.
Ref.č.: ID506s
Plat: 1300 € čistá mzda, (plus spropitné ) u studentů více
po odečtech za ubytování a zákonné srážky
Stát: SRN, Baden-Württemberg
Nástup: možný od ihned, zaučení ANO

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Ubytování a strava zajištěna
- Zdokonalení se v jazyce a zaučení
- pracovní smlouva přímo od zaměstnavatele
- Zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- kvalitní zaměstnavatel a výborný kolektiv (od dřívějších uchazečů potvrzeno )

Informace o náboru

Svůj životopis v německém jazyce ideálně s fotografií zašlete prosím na [email protected] nebo se registrujte vyplněním dotazníku na www.bartlett.cz . V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na: +420608769029. Nezapomeňte uvést ID506
VŠECHNY NAŠE NABÍDKY JSOU BEZ PROVIZE ZA ZPROSTŘEDKOVÁNÍ.
NABÍZÍME I DALŠÍ STEJNÉ POSTY PO CELÉM NĚMECKU.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

kvalitní restaurace v blízkosti švýcarských hranic. Veškeré další informace rádi poskytneme po telefonu anebo emailem.Podnik doporučujeme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

obsluha hostů

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

gastronomie

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· aktivní znalost NJ (na alespoň mírně pokročilé úrovni)
. profesní vyučení v oboru výhodou
· orientaci na zákazníka
. týmovost
. praxe od 1 - do 15 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1717099  Termin der Veröffentlichung: 29.5.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: (zsm: 9 € ) čištá mzda 1300 EUR/měsíc, 6 dnů v týdnu práce, ubytování zdarma, plus vlastní spropitné