2x Servírka-Barmanka, jih Německa, 1400 € čistého

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Waldshut-Tiengen, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned či dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
1400€ čistého (plus minimálně 500 € spropitné k tomu) (ZVS 12,5)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro našeho klienta, restaurant-bar v centru menšího města na jihu Německa hledáme šikovné 2 čašníčky-servírky či barmanky, . Nástup možný ihned či dle domluvy později.
Ref.č.: ID229s
Ohodnocení: 1400€ čistého ( +500 spropitné) ubytování platí zaměstnavatel
Stát: SRN, Baden-Württemberg
Nástup: ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Ubytování: zajištěno

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobou práci
- dobré zázemí navštěvované restaurace
- majitel provozuje 2 restaurace a oddělený moderní - nový bar.
- Zdravotní a sociální pojištění je samozřejmostí
- rovnou nástup bez zkušebního dne

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* máte přímou pracovní smlouvu s německým zaměstnavatelem
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T.+420608769029 vice informací obdržíte pak od nás telefonicky nebo emailem. Spousta dalších podobných postů z gastronomie v danné či jiné oblasti v Německu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Kvalitní zaměstnavatel se kterým spolupracujeme již více než 11 let, místo je na úrovni se zajištěným ubytováním . V okolí máme stejné nabídky ve městech Waldshut Tiengen, Bad Säckingen a Bad Küssaberg.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

gastronomické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe z obdobné pozice podmínkou
- nemčina na komunikativní úrovni podmínkou
- vstřícnost a ochota obsluhovat hosty

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1868057  Termin der Veröffentlichung: 9.3.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 1400€ čistého (plus minimálně 500 € spropitné k tomu) (ZVS 12,5)