Číšník-servírka - Dráždany u hranic s ČR,

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Drážďany, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned či dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
1700 - 1800 EUR/měsíc, 5 dnů v týdnu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro moderni restauraci v centru Drážďan hledáme 1- 3 číšníky -servírky.
Hledáme pro dlouhodobou či sezónní spolupráci na HPP šikovnou obsluhu s němčinou pro co nejdřívější nástup. Pokud chcete pracovat v blízkosti domova mohla by právě tato kvalitní nabídka být tou pravou. Německý zaměstnavatel, německá pracovní smlouva.
Plat: bude před nástupem upřesněn (počítejte s 1200€ čistého, plus slušné spropitné)
Region: Sasko, SRN
Typ: plný úvazek
Nástup: možný ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: normální pro tento typ restaurace
Zajištěno: ubytování, strava, pojištění a pracovní smlouva s přihlášením na patřičném úřadě.
Podrobnosti k nabídce včetně fotografie a webových stránek sdělíme rádi po telefonu, e-mailem.

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpovídající platové podmínky dle zkušeností
- zajištění ubytování a stravy
- Zdokonalení se v jazyce a další zahraniční praxi
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- jistotu kvalitního zaměstnání - kvalitní zaměstnavatel
* bez provize za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto naši pracovní nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T. +420608769029 Uveďte prosím ref. číslo.ID739 K.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

celoroční restaurace hotel. Stručný popis včetně fotek Vám rádi emailem dopošleme . Evidujeme dalších cca 3 volných číšnických postů po celém Německu, Rakousku a Jižním Tyrolsku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

gastronomické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

obsluha hostů

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost v pozici na kterou se hlásíte
- jazyk na úrovni přiměřeně pozici
- kvalitní obsluha, příjemné vystupování, ochota
- loayalita a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2810482  Termin der Veröffentlichung: 8.3.2017  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 1700 - 1800 EUR/měsíc, 5 dnů v týdnu