Key Account Manager pro Českou Republiku

BI-ES Cosmetics, s.r.o.

Místo práce
ČR, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Velmi zajímavý - Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- hledáme managera pro působení v celé ČR
- realizace strategie prodeje směřovaná na síťové i klíčové individuální klienty v oblasti kosmetiky
- jednání ohledně prodejních smluv a jejich podmínkách
- připravování prezentací pro jednání s klienty
- odpovědnost za výsledky prodeje
- odpovědnost za plánování a kontrolu rozpočtu
- celková kontrola procesu ve spolupráci s klientem
- účast a řízení prodejních akcí a servis klienta
- budování optimálních vztahů s klientem prostřednictvím současných kontaktů na základě individuální práce
- příprava běžné dokumentace práce a spolupráce se zákazníky, jejich kontaktování a fáze jednání (plán práce, reporty ze setkání s klienty, seznam zákazníků apod.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- výborné platové ohodnocení
- osobní automobil
- vše potřebné k práci Sales Managera
- možnost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti

Informace o náboru

Nabízíme pozici v nadnárodní stabilní společnosti.

Pokud Vás oslovil výše uvedený inzerát a je shodný s Vašimi dosavadními pracovními zkušenostmi, prosíme o zaslání životopisu spolu s motivačním dopisem.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe v nadnárodních společnostech v oblasti prodeje se síťovými i klíčovými individuálními klienty na českém trhu
- praxe v oblasti kosmetiky vítána
- dobré vztahy s předešlými síťovými nákupčí
- analytické myšlení
- znalost programu MC Office
- velmi dobrá znalost techniky prodeje a vyjednávání
- komunikativnost, snadné navazování kontaktů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní společnost. Leader ve své cenové kategorii v Evropě. Na trhu více jak 10let. Výrobce dámské, pánské a dětské kosmetiky, zabezpečující distribuci na českém trhu.
ID: 2432543  Termin der Veröffentlichung: 25.5.2017  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: Velmi zajímavý - Dohodou