Specialista/ka odměňování

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • stát se expertem řešícím veškeré aktivity související s odměňováním ve svěřených divizích banky (oceňování pracovních pozic a jejich zařazení v rámci job modelu, nastavení základního i variabilního odměňování, proces ročních revizí mezd a bonusů atd.)
  • v úzké spolupráci s HR Business Partnery poskytovat odborné a inspirativní poradenství a konzultace manažerům
  • řídit agendu mzdových průzkumů – komunikace s dodavatelem, výměna dat, analýza výstupů
  • podílet se na nastavení mzdové politiky a jejího souladu s regulatorními požadavky, aby podporovala strategii banky a zajišťovala férové a konkurenceschopné odměňování všech skupin zaměstnanců
  • průběžně sledovat a vyhodnocovat trendy v oblasti odměňování a navrhovat relevantní změny, podporovat a rozvíjet expertízu (nejen) v rámci HR
  • zapojovat se do iniciativ a projektů souvisejících s odměňováním – v rámci banky i ERSTE
  • připravovat přehledy a analýzy odměňování pro vnitřní potřebu banky, regulatorní instituce i ERSTE

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte praxi na obdobné pozici, ideálně ve velké firmě (finanční sektor výhodou)
  • užíváte si roli konzultanta a poradce manažerům v oblasti odměňování, ale současně vám nedělá problém trávit čas nad tabulkami a analýzami
  • dokážete uvažovat strategicky a v souvislostech
  • komunikační dovednosti a asertivita patří mezi vaše silné stránky
  • vyznáte se v hodnocení pracovních pozic – metodologie HAY – a průzkumech odměňování
  • máte výbornou znalost MS Excel a SAP (výhodou)
  • soustavně přemýšlíte, jak by šla práce dělat lépe

U nás získáte možnost:

  • rozšiřovat a prohlubovat svou odbornost v oblasti odměňování ve velké společnosti
  • rozvíjet svůj profesní i osobní potenciál pomocí řady vzdělávacích programů
  • pracovat v přátelském a inspirativním týmu, od kterého se toho můžete hodně naučit
  • využívat flexibilní nastavení pracovní doby
  • přispívat k realizaci personální politiky a naplňování strategie největší banky v ČR
  • získat dobrou odměnu za dobrou práci
  • vybrat si z široké nabídky volnočasových i finančních benefitů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.