Prodavač/sportovní poradce pro Decathlon Černý Most

DECASPORT s.r.o.

Místo práce
Türkova 1272, 148 00 Praha 4, Praha, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmínky (brutto)
17400

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do naší prodejny Decathlon na Černém Mostě hledáme nadšeného sportovce, který si spolu s námi bude užívat v práci každý den a tuto spokojenost bude sdílet s našimi zákazníky.

Náplň práce:
Poskytovat rady našim zákazníkům ohledně výběru zboží
Starat se o dostupnost produktů, jejich vystavení a doplňování nového zboží
Spolupodílet se na organizaci a fungování oddělení

Bude se hodit …
Radost z kontaktu se zákazníkem a komunikační zdatnost
Být odborníkem ve svém sportu
Proaktivní přístup, samostatnost a důslednost
Týmovost
Ochota pracovat o víkendech

Zaměstnanecké výhody, benefity

Přátelské prostředí
Flexibilní pracovní dobu
Bonusy k výplatě při splnění cílů
Možnost realizace vlastních nápadů
Týmové sportování, kolektivní meetingy, nezapomenutelné oslavy úspěchů
Možnost karierního růstu
Zvýhodněný nákup sportovního vybavení
Možnost testování našich produktů
Měsíční příspěvek na sport a možnost zakoupení multisporty karty

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma nabízející sportovní vybavení pro širokou škálu sportů.
ID: 3063320  Termin der Veröffentlichung: 18.6.2017  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 17400