Obsluha CNC 28 - 30 000,-Kč + 3000,-Kč náborový Bonus

Diallogue Česká republika a.s.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 30 000,-Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou strojírenskou společnost zabývající se výrobou převodovek v Brně, hledáme obsluhu CNC strojů za velmi zajímavých finančních podmínek.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Výhodné platové podmínky - cca 25-26 000 Kč hrubého základ - po zkušební lhůtě 28 - 29 000,-Kč hrubého základ
• Příplatek za směnnost 1500 až 2000 Kč (dle směnnosti)
• 5 týdny dovolené
• Náborový Bonus 3000,-Kč
• 65 ,-Kč stravenka za odpracovaný den
CELKEM SI NAŠI ZAMĚSTNANCI NA TÉTO POZICI VYDĚLÁVAJÍ 19 -19 500 ČISTÉHO A 22 - 23 000 ČISTÉHO PO ZKUŠEBNÍ LHŮTĚ

Informace o náboru

Dle předchozí praxe:
• soustruh Victor řídící system Fanuc
• OKK system Fanuc
• MCU 700 system Sinumeric 840D
V případě zájmu nám zašlete životopis, všechny uchazeče vyrozumíme.

Více na www.diallogue.eu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vyučení ve strojírenském oboru
• Podmínkou znalost řídící systémů Fanuc, Sinumeric a podobné
• Znalost výrobních výkresů
• Znalost práce s měřidly ve strojírenství
• Manuální zručnost, spolehlivost a flexibilita
• Práce ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme silná společnost s mezinárodním zázemím, využívající mnoholetých zkušeností na českém trhu personálního leasingu.Společnost Diallogue je stabilním zaměstnavatelem, firmou, která ve svých zaměstnancích vidí svůj potenciál

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2764881  Termin der Veröffentlichung: 13.10.2016  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 28 000 - 30 000,-Kč