Chcete pracovat v technické podpoře a mluvíte holandsky? Přidejte se k nám!

Experis

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktuálně do našeho týmu technické podpory hledáme šikovného kandidáta, kterého zajímají technologie, rád získává nové zkušenosti, mluví anglicky alespoň na úrovni B2 a k tomu zvládá holandštinu na pokročilé úrovni.

Výhodou může být předchozí zkušenost v zákaznickém servisu, zkušenosti se síťařinou či znalost operačních systémů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám zajímavé finanční ohodnocení, pocit spokojenosti z dobře vykonané práce, možnosti dalších školení, jazykové kurzy, 5 týdnů dovolené aj.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Naším klientem je jedna z předních technologických firem v Brně. Bližší informace Vám poskytneme v průběhu pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Nizozemský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2771775  Termin der Veröffentlichung: 18.10.2016