Jsme moderní firmou, která vzniknula v roce 2017. Působíme v oblasti produkce a prodeje oplocovacích panelů. Nyní hledáme obchodníka do naší pobočky v Těšíně.

Disponujeme širokým sortimentem: oplocovací panely, sloupky, podezdívky, v naší nabídce se nachází také dočasné oplocení.

Oplocovací panely i dočasné oplocení jsou produkty, které se těší velkému zájmu na českém trhu.

Nyní hledáme:

Account Managera

Pracoviště: Těšín.

Pracovní náplň:
  • Splnění prodejních cílů
  • Získávání nových Zákazníků i udržování kontaktů se stávajícími zákazníky firmy
  • Rozšíření prodejních sítí na podléhajícím území obchodníka
Očekáváme:
  • Pracovní zkušenost na obdobném postě v stavební branži
  • Pracovní zkušenost jako mobilní obchodník
  • Technické vzdělání- výhodou
  • Vysoké prodejní kompetence, zaměřený na cíl
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost češtiny a polštiny
  • Flexibilitu
Nabízíme:
  • Stabilní zaměstnanost- pracovní smlouva
  • Nepostrádatelné služební nástroje: mobil, počítač, auto
  • Atraktivní mzdu
ID: 3150544  Termin der Veröffentlichung: 4.8.2017