Finanční manažer

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, zahraniční obchodní společnost hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Finanční Manažer.

Máte vzdělání ekonomické směru a zkušenost s controllingem, tvorbou obchodních a finančních reportů? Jste samostatná osoba, která je schopna řídit finanční cash flow malého obchodního zastoupení?Neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Náplň práce:- Odpovědnost za řízení finančních toků- Odpovědnost za sledování a kontrolu nákladů- Spolupráce s finančním ředitelem celé skupiny v zahraničí- Spolupráce s externí účetní firmou- Tvorba finančních a obchodní reportů- Platby, daňová problematika-

Požadavky:- SŠ/VŠ ekonomického směru- Praxe v oblasti financí (controlling, účetnictví) minimálně 3 roky- Komunikativní znalost anglického jazyka- Velmi dobré analytické dovednosti, pečlivost, spolehlivost- Organizační schopnosti- Nástup dle dohody

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:- Odpovědnou samostatnou práci ve stabilní obchodní společnosti- Příjemný pracovní kolektiv- Pracoviště: Praha 5

Informace o náboru

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Malá společnosti s pěti zaměstnanci hledá do svého kolektivu finančního manažera.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Finance, účetnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Jednoduché účetnictví - Pokročilý
Podvojné účetnictví - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2988431  Termin der Veröffentlichung: 27.3.2017