Pracovník v sklade

GAP PERSONNEL GROUP s. r. o.

Miesto práce
Warrington, Veľká Británia, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1250 - 1400 eur na mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPLŇ PRÁCE :
Súrne hľadáme pracovníkov do skladu pre nášho klienta vo Warringtone.. Nástup je možný ASAP. Všeobecné povinnosti zahrňujú prácu s ručným skenerom a balenie tovaru.
Pri tejto pozícii nie je podmienkou predchádzajúca skúsenosť , lebo Vám bude poskytnuté školenie. Úspešní kandidáti budú mať po 12 týždňoch možnosť získať zmluvu na trvalý pracovný pomer. Toto je veľká príležitosť pracovať v rýchlo rastúcej sa spoločnosti.

Vašou náplňou práce bude balenie tovaru, práca s ručnými skenermi, vyzdvihnutie tovaru podľa objednávok, kontrola kvality produktov.

Budete zamestnaný pre našu agentúru GAP-personnel.com
PRACOVNÁ DOBA :
Pondelok – Piatok 06.00 – 15.00 hod a 15.00 – 23.00 hod.
Sobota – Nedeľa 10.00 – 19.00 hod.

Informácie o výberovom konaní

NAŠA AGENTÚRA MÁ VŠETKY POTREBNÉ LICENCIE
Nástup je možný aj ihneď, počas celého roka.
Ponuka vhodná aj pre dvojice.
Plat je od 9.30 eur / hodinu až 14.00 eur / hod.
Jedná sa o dlhodobú v prípade potreby aj o krátkodobú prácu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

GAP-personnel.com je pracovná agentúra vo Veľkej Británii
No-one walks away from a happy and successful business relationship. So we know that employers who start looking at what we can offer have an issue with their current recruiter. And that gives us the opportunity to start thinking hard and smart about finding them their own business solution. They may be impatient for change and tangible results too. No problem - we’ll work fast; digging right into the problem and using all our 20+ years of specialist experience to find the right way to take the stress out of their working week.

We don’t stop there either. We always add value to our business relationships as they develop and mature…asking questions, seeking feedback, using our initiative. It’s what we do to make sure our clients don’t walk away from us. And it works.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- ochota pracovať aj cez víkend
- ochota pracovať denné aj nočné smeny
- pracovitý a spoľahlivý
- predošlá prax výhodou ale nie podmienkou

PONÚKAME
LEGÁLNE ZAMESTNANIE
• Školenie v oblasti práce, zdravia a bezpečnosti
• Včas zaplatenie výplaty ( každý piatok ) € 9.30 na hodinu
• Právo na poberanie anglických sociálnych dávok
• Moderné sklady a zariadenia
• Možnosť pracovať okamžite
• Osobná pomoc od slovenských, poľských a britských personalistov

Gap personnel group s.r.o je agentúra, ktorá sprostredkúva prácu do Veľkej Británie ZDARMA. U nás získate prácu a celý servis bez akýchkoľvek poplatkov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2886628  Termin der Veröffentlichung: 13.2.2017  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 1250 - 1400 eur na mesiac