Cukrář

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Poděbradská 293, 530 09 Pardubice, Okres Pardubice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Globus se pyšní vlastní cukrárnou, ve které vyrábíme dle tradičních řemeslných postupů. Tím chceme říct, že naše výrobky jsou u nás zpracovávány od úplného počátku.
Hledáme cukráře, kteří mají rádi toto „sladké“ řemeslo.

Vaší pracovní náplní bude:
Výroba cukrárenských výrobků (dorty, řezy, koláče, zákusky, rolády). Vyrábíme dokonce i tradiční Sacher dort dle vídeňské receptury. Na vše používáme kvalitní suroviny – například pravou šlehačku. Nevyrábíme modelované či svatební dorty ani nepečeme na zakázku. Přesto u nás můžete povolit uzdu vaší kreativitě například při zdobení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Smlouva na dobu neurčitou a odpovídající mzda
- K Vaší mzdě bohatá škála benefitů (13. mzda, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné volání, až 25 dní dovolené, zaměstnanecká sleva na nepotravinové zboží, závodní stravování..)

A především Vám nabízíme práci ve společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Informace o náboru

Pokud máte s cukrařinou zkušenosti nebo jste v tomto oboru vyučení a chcete se s chutí pustit do práce, zašlete nám prosím svůj životopis. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Hledáme cukráře – vítáme vyučení v oboru nebo několikaletou zkušenost s výrobou cukrárenských výrobků
- Ranní ptáče – směna vám začne už v 5:00 ráno (1 x za 14 dní budete pracovat o víkendu)
- Posilu do party - výroba jakéhokoli cukrárenského výrobku je u nás týmová práce, na směně vás v týmu je 4 – 5, proto hledáme i někoho, kdo rád pracuje v kolektivu. Základní předpoklad je dobrý zdravotní stav a čistý RT.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2706670  Termin der Veröffentlichung: 13.12.2016