Disponent

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Poděbradská 600, Jirny u Prahy, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naše logistické centrum, které sídlí v obci Jirny u Prahy, hledáme novou šikovnou posilu na pozici Disponent.

O čem to bude:
Vaším cílem bude připravovat podklady pro objednání a přidělovat prostředky v rámci zásobování tak, aby byly splněny cíle zákaznického servisu, dále zachování minimálních provozních nákladů a optimální úrovně zásob.

Budete tvořit odhady prodejů s využíváním relevantních statistických nástrojů. Dále Vás čeká komunikace s našimi hypermarkety a dodavateli na každodenní bázi a také s relevantními odděleními logistického centra..

Zaměstnanecké výhody, benefity

Třináctá mzda vždy k listopadové výplatě
Příspěvek na stravování
Zaměstnanecká sleva na nepotravinové zboží
Zvýšený nárok na dovolenou (až 25 dní po 3 letech u nás)
Zvýhodněné volání (až 4 SIM)
Příspěvek na penzijní připojištění

Informace o náboru

Zaujali jsme Vás? Zašlete nám svůj životopis...

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Náš ideální kandidát má SŠ vzdělání, rozumí si s MS Office, má komunikační a organizační schopnosti, je odolný vůči stresu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2768672  Termin der Veröffentlichung: 16.10.2016