Vedoucí nového Sushi baru

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.05.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Brzy na Černém Mostě otevřeme nový sushi bar, který se stane další naší službou pro naše zákazníky.

V první řadě hledáme vedoucího sushi baru - "profíka", který ví, jak připravit Maki, Nigiri a třeba si i troufne na Uramaki. Který je precizní, má smysl pro detail a nekompromisně dohlíží na čistotu, čerstvost surovin a pravidla HACCP.

Spoustu nového se u nás můžete naučit, bude však skvělé, pokud už máte s výrobou sushi zkušenosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- své peníze dostanete vždy a v čas,
- v listopadu 13. mzdu,
- na dovolené nešetříme, po 3 letech máte 5 dní dovolené navíc,
- šatna, sprchy, ale i kuřárna vám bude k dispozici
- Voláte draze? Naši zaměstnanci mají výhodné volání nejen pro sebe, ale i pro své blízké
- Cestujete rádi? Díky Globusu můžete cestovat nejen k moři levněji
- Nebo raději za kulturou? Co takhle slevy do divadla, nejen pro sebe, ale i pro Váš doprovod..

Informace o náboru

Před nástupem na pozici vedoucího sushi baru projdete školením u našich německých kolegů, kde už mají zajetý provoz a zkušenosti (znalost němčiny není podmínka).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Umíte "motat " více druhů sushi a máte zkušenosti s vedením týmu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2980824  Termin der Veröffentlichung: 20.3.2017