Reagieren Sie ohne Lebenslauf

Hledá se nadšeneC/C++

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vám můžeme nabídnout?
- místa pro zkušenější i méně zkušené developery v C/C++
- práce na vývoji nebo v QA s Windows či Linux technologiemi
- nespočet pozic se zaměřením na UI nebo aplikační logiku (dle preferencí)
- práci na zajímavých projektech (např. v oblasti avioniky, 3D vizualizace, SW research projektech, síťových řešeních, bezpečnostních aplikacích, biometrie, serverových technologických řešení, telekomunikační SW a jiné)
- zajímavou práci, díky níž posunete svou kariéru zase o kus dál
- zajímavé příležitosti i pro VŠ absolventy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Najdeme Vám práci:
- na hlavní pracovní poměr s flexibilní pracovní dobou, většinou na plný úvazek
- s finančním ohodnocením, které se odvíjí od Vašich znalostí a zkušeností
- s celou řadou zajímavých zaměstnaneckých benefitů

Informace o náboru

Pokud máte zájem dozvědět se o konkrétních nabídkách, neváhejte se na nás obrátit. Zašlete nám, prosím, svůj profesní životopis nebo odkaz na LinkedIn profil. Jestliže budou Vaše znalosti a zkušenosti odpovídat některé z aktuálně obsazovaných pozic, ozveme se Vám a sdělíme Vám bližší informace.
Pokud v současné době nenabízíme pozici, která by odpovídala Vašemu profilu, zařadíme Vás do databáze uchazečů a budeme Vás kontaktovat v případě, že pro Vás nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro úspěšné české i mezinárodní společnosti obsazujeme několik pozic zaměřených na vývoj v C nebo C++.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

C - Pokročilý
C++ - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost programování v C nebo C++
- znalost vývojového cyklu SW
- výhodou znalost skriptovacích jazyků (Python, bash)
- výhodou znalost sítí a síťových protokolů (TCP/IP)
- komunikativní znalost angličtiny
- pozice vhodné pro juniornější i zkušené kandidáty
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- zodpovědnost, proaktivní přístup, samostatnost, ochota učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2015888  Termin der Veröffentlichung: 11.5.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 25 000 Kč/měsíc