Dispečer s AJ (od 35.000,- Kč)

Job Network s. r. o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zabezpečování kamionové dopravy
• Vykonávání organizačních, kontrolních a evidenčních činností
• Zabezpečování přepravy materiálu k zákazníkům a jeho vyložení v dohodnutém čase
• Organizace práce a dohled nad řidiči + nábor nových
• Vytěžování vozidel vlastní přepravy
• Monitorování a vyhodnocování přepravy zboží
• Při nástupu 2týdenní zaškolení v Holandsku

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nadstandartní mzdové ohodnocení a bonusy po zkušební době
• Zázemí prosperující společnosti s více než 90ti letou tradicí
• 20 dní dovolené
• Služební automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon a notebook
• Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení (společnost primárně hledá uchazeče na dlouhodobou spolupráci, tzn. prodloužení smlouvy je jisté, pokud nenastanou komplikace ze strany uchazeče)

Informace o náboru

Mezinárodní společnost s téměř 100letou tradicí, národní a mezinárodní dopravní společnost, která nabízí logistické služby na moderní úrovni hledá Dispečera kamionové přepravy do kanceláře v Brně. Pro klienty je spolehlivým partnerem. Má krátké tratě mezi zákazníky, plánování a řidiči jsou jejich silnou stránkou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

dopravní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti v silniční dopravě jsou nezbytné. Preferujeme uchazeče se zkušeností na pozici dispečera pro silniční dopravu.
• Anglický jazyk na pokročilé úrovni (každodenní využití + školení v Holandsku; německý či holandský jazyk velkou výhodou
• Schopnost pracovat samostatně v kanceláři a týmový duch (nicméně být v neustálém kontaktu s řidiči a dispečery v Holandsku)
• Zodpovědnost – udržování nízkých nákladů, schopnost být dva kroky napřed, předcházení poruchám a zkvalitňování služeb
• Dobré organizační, komunikativní a manažerské schopnosti
• Zapálení pro svoji práci a loajalitu ke společnosti
• Čistý trestní rejstřík
• Řidičský průkaz sk. C nebo E velkou výhodou v případě potřeby
• Ochota držet pohotovost (nestává se často)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá personální agentura s lidským přístupem a dlouholetými zkušenostmi ve zprostředkování zaměstnání jak v ČR, tak i zahraničí. Naším cílem je poskytnout Vám kvalitní péči při hledání práce, odborné poradenství a maximální podporu v tomto důležitém životním kroku.

Zaměstnavatelům nabízíme efektivní nábor pracovníků, úsporu času při jejich vyhledávání a individuální přístup k jejich potřebám. Jsme schopni vyhledat pracovníky jednorázově, spolupodílet se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadit novou firmu či pobočku.

Naším cílem je lidský přístup, profesionální jednání a kvalitní služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 2735103  Termin der Veröffentlichung: 4.1.2017