Svářeč TIG/MAG (až 30.000Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste již zkušeným svářečem a nemáte obavy, že obstojíte i při zkoušce ve výběrovém řízení? Máte praxi a zkušenosti se svařováním oceli a hliníku pomocí metody TIG/MAG? Pak hledáme právě Vás! Perspektivní firma, která má už dlouhodobou tradici ve strojírenské výrobě hledá parťáka na pozici "Svářeč TIG/MAG".

* svařování dílů z uhlíkových a nerezových ocelí TIG/MAG
* čtení technických dokumentů
* montáž svařovaných dílů strojních zařízení a občasné výjezdy k zákazníkovi
* práce na jednosměnný provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 13. plat
* stravenky
* 25 dní dovolené
* stabilní a perspektivní společnost

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská výrobní společnost zabývající se zakázkovou výrobou strojních zařízení pro různé druhy průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SOU strojní
* praxi ve svařování metodou TIG/MAG
* schopnost číst a rozumět technickým výkresům
* manuální zručnost a schopnost přesné práce
* ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2697988  Termin der Veröffentlichung: 22.8.2016