Senior účetní - slovenské účetnictví

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte zázemí mezinárodní společnosti a přátelský tým? Uvítáte možnost používat v práci cizí jazyk? Chcete pracovat v moderní kanceláři hned u metra? Pro našeho dlouholetého klienta hledáme kandidáta na pozici SENIOR ÚČETNÍ – ZAMĚŘENÍ NA SLOVENSKÉ ÚČETNICTVÍ.

Náplň práce:

- zodpovědnost za vedení kompletního účetnictví v souladu se slovenskou účetní a daňovou legislativou včetně mezinárodních pravidel
- orientace v daních (především daň z příjmů a DPH)
- organizace účetních závěrek (měsíční, kvartální a roční)
- podpora a spolupráce s auditory v rámci ročních účetních závěrek
- kontaktní osoba pro slovenské státní instituce (Finanční úřad, Statistický úřad, Národní banka)
- vedení účetního týmu (5 osob)

Vhodný kandidát:

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- účetní praxe minimálně 5 let
- zkušenosti s vedením týmu alespoň 3 lidí
- zkušenost s účtováním a vedením agendy fixního majetku v prostředí mezinárodní společnosti
- znalost účetního systému SAP je nutnou podmínkou
- znalost slovenské účetní a daňové legislativy velkou výhodou
- dobrá znalost MS Office s důrazem na Excel
- komunikativní znalost AJ nebo NJ je nutnou podmínkou
- je vítána zkušenost s IFRS/GE GAAP
- zodpovědnost, přesnost, flexibilita a profesionální přístup

Nabízíme:

- atraktivní platové ohodnocení
- přátelský tým
- odborná školení a další benefity
- zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
- nástup ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2661720  Termin der Veröffentlichung: 25.7.2016