Asistent/ka marketingu velkoobchodu

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Uchazeč má na starost zejména tvorbu marketingových materiálů pro populární značky v oblasti elektrospotřebičů, komunikuje s produktovými manažery a připravuje podklady pro jednání s dodavateli. Náplní jeho práce je také příprava, organizace a koordinace marketingových aktivit, či veškerá administrativa spojená s chodem oddělení.

Požadujeme:

- Zkušenost s prací v marketingu
- SŠ/VŠ vzdělání (zaměření na marketing výhodou)
- Pokročilou znalost MS Office, především Excelu
- Výbornou znalost anglického jazyka - každodenní komunikace se zahraničím
- Řidičský průkaz sk. B - výhodou
- Organizační a komunikační schopnosti
- Flexibilitu, schopnost týmové spolupráce
- Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

- Platové ohodnocení dle zkušeností
- Firemní benefity
- Zajímavou práci pro populární značky v oblasti elektrospotřebičů
- Zázemí nadnárodní společnosti
- Firemní výrobky za nákupní ceny

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Pro našeho významného klienta – nadnárodní obchodní společnost zaměřenou na velkoobchodní prodej elektro sortimentu – hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Asistent/ka marketingu s angličtinou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2700633  Termin der Veröffentlichung: 23.8.2016