Compensation & Benefit Manager

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, mezinárodní značku, která vyrábí a obchoduje s atraktivním rychloobrátkovým zbožím, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

"Compensation & Benefit Manager"

Vhodný kandidát/ka bude součástí zaběhlého HR týmu, kde bude Vaší hlavní oblastí práce systém odměňování pro ČR a SR - spravování rozpočtu na mzdy, poskytování konzultací týkajících se mezd a vývoje na trhu v tomto směru, příprava dat pro průzkum odměňování, koordinace činnosti externí mzdové účtárny a podobně. Budete se podílet na vytváření principů odměňování, motivačních programů, benefitů a interních postupů s tím spojených.

Požadujeme:

- SŠ nebo VŠ
- zkušenost s prací na personálním oddělení (znalost oblasti odměňování)
- praktická znalost pracovního práva (české, slovenské)
- pokročilá znalost MS Office
- aktivní znalost AJ - komunikace se zahraničními kolegy a centrálou
- komunikativnost, pečlivost, samostatnost, zájem poznávat nová řešení

Nabízíme:

- zázemí stabilní a renomované společnosti se zahraničním kapitálem
- zodpovědnou, samostatnou práci
- motivující ohodnocení
- rozsáhlé portfolio benefitů (stravenky, slevy na firemní produkty, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní pracovní doba atd.)
- nástup možný ihned nebo dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Výroba a prodej FMCG zboží.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2803297  Termin der Veröffentlichung: 8.11.2016