Opraváři, mechanici stavebních a zemědělských strojů do Německa

K2B Personal Recruiting Burian

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
02.05.2016 - 02.06.2016
Mzdové podmínky (brutto)
od 2100€ Netto ( čistého )

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro Našeho německého zákazníka hledáme mechaniky opraváře stavebních a zemědělských strojů. Jedná se o dlouhodobou práci v dílně. Plat od 2100€ netto za měsíc. Ubytování zajišťuje firma, hradí si každý sám ( 300€ - 400€ za měsíc ). Německá smlouva!

Náplň práce:

- oprava a servis stavebních a zemědelských strojů
- hydraulika - pneumatika
- péče o vozový park
- diagnóza strojů
- oprava motorů
- samostatná práce
- práce v dílně

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- placená dovolená 24 - 30 dní za rok
- nárok na dětské přídavky v Německu
- příplatky za presčasy, práci o svátcích, za noční práci
- asistence českého koordinátora
- sociální, zdravotní a důchodové pojištění dle německých zákonů

Informace o náboru

Životopis pošlete na e-mail: [email protected]

Kontaktovat budeme jen uchazeče, kteří splňují výše uvedené podmínky, děkujeme za pochopení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

K2bpersonal je dynamická německá společnost, která nabízí personální služby v oblasti průmyslu a řemeselnictví. Momentálně zaměstnává v Evropě více než
200 zaměstnanců.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe v oboru
- samostatnost
- znalost nj

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

K2bpersonal je dynamická německá společnost, která nabízí personální služby v oblasti průmyslu a řemeselnictví. Momentálně zaměstnává v Evropě více než 1000 zaměstnanců.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2530906  Termin der Veröffentlichung: 24.4.2016  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: od 2100€ Netto ( čistého )