Prodejce/obchodní konzultant

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro českou společnost, která se zabývá vzduchotechnikou a klimatizacemi, hledáme zkušené odborníky na pozici prodejce/obchodního konzultanta.

Náplní Vaší práce bude:
• přítomnost v showroomu, věnování se zákazníkům
• odborné poradenství na míru (klimatizace a tepelná čerpadla)
• řešení jednotlivých obchodních případů
• převzetí poptávek, vytváření nabídek
• návštěvy u klientů i na stavbách, odborné konzultace
• dohled nad zakázkou od A do Z (od poptávky po předání a servis)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• práce na HPP
• odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností a kvalifikace
• proplacené přesčasové hodiny
• služební automobil a mobilní telefon
• odborné zaškolení a pravidelné vzdělávání v perspektivním oboru
• možnost karierního a profesionálního růstu
• spolehlivost a dlouhodobou spolupráci
• příjemné prostředí nově rekonstruované budovy a showroomu
• kancelář/showroom v lokalitě Praha 3 - Žižkov
• nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Vzduchotechnika a klimatizace.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pokud máte:
• praxi na prodejní pozici technického směru (ideálně v oboru klimatizace nebo tepelných čerpadel)
• dobré komunikativní a proklientské jednání
• samostatnost, zodpovědnost, proaktivitu
• chuť učit se novým věcem a sledovat trendy v oboru
• uživatelskou znalost práce na PC (výhodou znalost systému Pohoda)
• řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 2823470  Termin der Veröffentlichung: 23.11.2016