Finanční referent(ka)

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• samostatné vedení a kontrola ekonomické agendy úseku MK včetně zaúčtování faktur
• sestavování finančního plánu úseku a kontrola jeho čerpání
• zpracování dílčích ekonomických rozborů a dalších statistických výkazů za úsek

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavou práci v malém kolektivu
• zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek z FKSP, jazyková výuka)
• pružnou pracovní dobu
• plat a odměnu podle zák. č. 262/2006 Sb. a NV č. 278/2015 Sb v T9 (dle započitatelné praxe)

Pracoviště:
Český hydrometeorologický ústav
Na Šabatce 17
143 06 Praha 4 Komořany

Datum nástupu:

Kontakt:
pí Jitka Nakládalová
sekretariát úseku meteorologie a klimatologie
tel: 244032202
e-mail: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Státní správa, veřejná správa a samospráva

Český hydrometeorologický ústav - úsek meteorologie a klimatologie

nabízí volnou pozici:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

ekonomický směr

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ÚS vzdělání ekonomického směru
• znalost podvojného účetnictví (zkušenosti z příspěvkové organizace a znalost programu VEMA výhodou)
• znalost účetní a daňové legislativy a vedení účetnictví
• uživatelská znalost MS Office (zpracování tabulek a grafů)
• znalost anglického jazyka výhodou
• organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost

Písemné nabídky, doplněné strukturovaným životopisem a přehledem praxe zasílejte do 19. 2. 2016 na e-mailovou adresu [email protected]

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2426928  Termin der Veröffentlichung: 8.2.2016