Procesní inženýr montáže

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Středočeský kraj, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
hned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-plánování kapacit a průběžné optimalizace montážní linky dle taktu zákazníka a technologických nebo procesních změn za pomocí MTM analýzy
-tvorba a správa standardizované dokumentace pro montážní procesy
(P-FMEA, CSR, pracovní postupy, standardizovaná práce, atd.)
-správa a průběžná aktualizace layoutu materiálně-technického uspořádání u montážní linky
-řízení interních projektů a technologických změn montážních procesů
-plánování nového montážního zařízení a vybavení (přípravky, utahovací nástroje) vč. uvádění do provozu
-správa kmenových dat zařízení a vybavení v SAP

Zaměstnanecké výhody, benefity

-zázemí ve stabilní nadnárodní společnosti
-zajímavé finanční ohodnocení
-firemní benefity: 13. plat, 5 týdnů placené dovolené, firemní dotované stravování, příspěvky na životní pojištění x penzijní připojištění, příspěvky na dětskou rekreaci, společenské a sportovní akce atd.
-možnosti dalšího profesního růstu a vzdělávání (např. jazykové kurzy, školení)

Informace o náboru

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete svůj životopis v ČJ na:[email protected] a uveďte značku 25477/PIM/SUS

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho klienta, který se zabývá logistikou a vývojem v oblasti automotive hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Strojírenský nebo elektrotechnický obor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-SŠ/VŠ (strojírenský nebo elektrotechnický obor)
-2 a víceleté zkušenosti v automobilovém průmyslu
-znalost a praktické používání metody FMEA
-znalost provádění a zpracování analýz časové náročnosti (MTM, časové snímky pracovišť)
-znalost a použití LEAN principů (5S, vizuální management, eliminace plýtvání)
- AJ (min. úroveň B2)
-pokročilá znalost a použití MS Office a AutoCAD LT2012 a vyšší

Výhodou:
-znalost a orientace v ESD problematice (dle EN 61340-5-1 a 61340-5-2).
-znalost systému kvality (normy ISO, TS, VDA)
-znalost a použití SAP (moduly MM, IE)
-znalost problematiky utahovacích systémů (el. řízené, akumulátorové a pneumatické)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2698482  Termin der Veröffentlichung: 22.8.2016