Referent/ka zakázkové kanceláře pro export

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Okres Znojmo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

komunikace se zákazníky
• zpracování cenových nabídek na otvorové prvky a zimní zahrady
• příprava technických podkladů pro výrobu
• vyhledávání potenciálních zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracoviště v Kuchařovicích
- platové ohodnocení odpovídající dané pozici
- práci v příjemném a moderním prostředí
- možnost profesního růstu v rámci společnosti

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte do 15. 10. 2016
e-mailem na [email protected].

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

H & M spol. s r. o. hledá do svého týmu kandidáta na pozici:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

SŠ vzdělání – technického zaměření výhodou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání – technického zaměření výhodou
- znalost německého jazyka PODMÍNKOU
- dobrou znalost práce na PC
- znalost technických výkresů výhodou
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- praxe a zkušenosti v oboru vítány

Od našich pracovníků očekáváme aktivní pracovní přístup, ochotu učit se novým věcem, bezúhonnost, odpovědnost a samostatnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2716596  Termin der Veröffentlichung: 8.9.2016