Obchodně-technického manažera výrobků stavební chemie pro ČR a SR

Kariéra spol. s r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned, dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro zavedenou výrobní společnost na Moravě, která je českým výrobcem stavební chemie, hledáme motivovaného kandidáta na pozici -

Zaměstnanecké výhody, benefity

• velký prostor pro kreativitu
• velmi příjemné pracovní prostředí moderní firmy
• vysoce motivační odměňování
• home office
• služební vůz a další pracovní vybavení související s pozicí je samozřejmostí.

Vaše nabídky se strukturovaným CV a motivačním dopisem, zasílejte na [email protected].

Odesláním či předáním svého životopisu a případně dalších osobních dat společnosti Lena Chemical s.r.o. udělujete souhlas k zpracování a archivaci vašich osobních údajů podle zákona 101/2000 sb., s platností až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Lena Chemical s.r.o.
Horní náměstí 12/19
779 00 Olomouc

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• obchodní talent
• SŠ (technický směr výhodou)
• aktivní řidič /osobní automobil
• samostatnost, aktivita, obchodnický přístup
• akvizice, sledování trhu a aktivní prodej

Očekáváme zodpovědnou osobnost s prokazatelnými obchodními zkušenostmi, která nemusí vše vědět, ale ví kam sáhnout, nebojí se zajímavých výzev a ani přiznat chybu. Kandidát musí mít zkušenosti s prodejem.
Vaše zkušenosti z příbuzných oborů mohou být Vaší výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2881772  Termin der Veröffentlichung: 9.1.2017