Výzkumný a vývojový pracovník ochrany čistoty ovzduší

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2.čtvrtletí 2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Český hydrometeorologický ústav přijme pro své pracoviště v Ostravě

VŠ na pozici výzkumný a vývojový pracovník ochrany čistoty ovzduší

Pracovní náplň:

- koordinace prací a využití technik pro identifikaci zdrojů znečišťování ovzduší v ČHMÚ s celostátní působností
- aplikace modelů k identifikaci zdrojů znečišťování ovzduší a dalších statistických a analytických nástrojů
- účast v souvisejících mezinárodních aktivitách včetně intercomparison exercises
- zodpovědnost za plánování a časové plnění dílčích projektů a studií a dodržování klíčových termínů
- interní a externí networking, aktivní komunikace a spolupráce s odbornými institucemi v ČR i v zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou kreativní práci,
- možnost seberealizace, profesního růstu, uplatnění nápadů a znalostí,
- plat a odměnu podle zák. č. 262/2006 Sb. a NV č. 564/2006 Sb. na základě započitatelné praxe T13
- pružnou pracovní dobu
- zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek FKSP)
- jazykovou výuku
- práci na plný úvazek na dobu 1 roku, možnost prodloužení na dobu neurčitou.

Datum nástupu:
2. čtvrtletí 2017 nebo dle dohody

V případě, že Vás uvedená nabídka oslovila a splňujete všechny výše uvedené požadavky, zašlete do konce března 2017 strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu [email protected] nebo písemně k rukám Blanky Krejčí na adresu ČHMÚ, pobočka Ostrava, K Myslivně 3/2182, 708 00 Ostrava-Poruba.
Odesláním dokladů poskytuje uchazeč, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění, souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v těchto dokladech.
Vybraní zájemci budou vyzváni k osobnímu pohovoru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Státní správa, veřejná správa a samospráva

Český hydrometeorologický ústav

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

VŠ vzdělání (přírodní vědy, chemie, statistika),

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání (přírodní vědy, chemie, statistika),
- praktická zkušenost v oblasti vyhodnocování dat a modelování (bude přihlédnuto k délce a charakteru praxe),
- praktická znalost statistických postupů hromadného zpracování dat,
- výborná znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),
- pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem,
- vynikající komunikační schopnosti včetně písemného projevu,
- analytické, organizační a koordinační schopnosti,
- samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup,
- občanská bezúhonnost, etické chování, časová flexibilita.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2981095  Termin der Veröffentlichung: 20.3.2017