Montér - odvodňovanie plochých striech v Nemecku

KÖNIG SE & Co KG

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko, Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
10,22,-€/hod. brutto, príplatky 4,35,-€/hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov na odvodňovanie plochých striech s miestom výkonu práce Nemecko a nástupom ihneď.
Možnosť umiestniť aj dvojicu, kde bude aspoň jeden z dvojice ovládať nemecký jazyk aspoň na úrovni mierne pokročilý (nutnosť dohovoriť sa na stavbe!).

Náplň práce:
- skúsenosti s prácou pri odvodňovaní plochých striech do úžľabia
- skúsenosti s odvodňovaním parozábrany, osádzaním lapačov nečistôt
- skúsenosti s montážou odvodňovacieho potrubia podľa výkresovej
dokumentácie
- znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni pokročilý u jedného
z montérov. Schopnosť komunikácie na stavbe s nemeckým stavbyvedúcim
- vo dvojici je potrebné mať vlastné auto (treba počítať s presunmi medzi
stavbami)
- pracuje sa vo výškach 40 m

Práca je na hlavný pracovný pomer v Nemecku. Nie je to klasická turnusová práca! Ubytovanie zabezpečí firma, zamestnanec si ho hradí sám.

- práca pre nemeckého zamestnávateľa KÖNIG GmbH & Co KG
- prácu na hlavný pracovný pomer v Nemecku
- nástupný plat od 10,22 Eur/hod. brutto
- príplatky 4,35,-Eur/hod. netto
- prácu na stavbách po celom Nemecku
- zabezpečujeme ubytovanie, montéri si ho hradia sami
- možnosť umiestniť aj 2 člennú skupinu

Životopis v slovenskom alebo nemeckom jazyku na [email protected]

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať podmienky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prax ako montér, pokrývač, inštalatér, klampiar, sprinkler výhodou
- znalosť nemeckého jazyka na úrovni pokročilý PODMIENKOU
- výhodou vlastné auto
- schopnosť pracovať vo výškach

König SE & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 20-tich pobočkách v Nemecku viac ako 1.800 zamestnancov v rôznych odvetviach.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2423654  Termin der Veröffentlichung: 4.2.2016  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 10,22,-€/hod. brutto, príplatky 4,35,-€/hod. netto