Operátor/kontrolor výroby

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Lanškroun, Pardubický kraj, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
15.-19.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- odebírání, kontrola a ukládání výlisků z automatizované výroby
- práce na lince ve 3 směnném (8 hod. směny) nebo nepřetržitém provozu (12 hod. směny)
- práce v týmu pro přední automobilky
- práce je vhodná pro muže i ženy
- na pracovišti proběhne kompletní zaškolení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- PRÁCI NA HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR
- nástupní mzda od 14.500 Kč + příplatky za směnnost (odpolední 12 Kč/hod., noční 18 Kč/hod., v nepřetržitém provozu 25 Kč/hod.)
- stravenky v hodnotě 60 Kč/směna
- docházkový bonus za plnou docházku 500 Kč/měs.
- svoz do práce firemním autobusem
- možnost ubytování na ubytovně v místě výkonu práce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní společnost, která se zabývá výrobou kovových i plastových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2458884  Termin der Veröffentlichung: 3.1.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 15.-19.000 Kč