Operátor výroby

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Moravská Třebová, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Okres Svitavy
plný úvazek
Termín nástupu
12.09.2016
Mzdové podmínky (brutto)
13.-15.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- opracování, kompletace, kontrola, balení jednotlivých komponentů
- práce v nepřetržitém provozu při obsluze lisu, 11 hodinové směny
- práce je vhodná pro muže i ženy - nejedná se o fyzicky náročnou práci
- na pracovišti proběhne kompletní zaškolení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na HPP
- nástupní mzda 70 Kč/hod. + 3 Kč/hod. prémie
- dotace stravy - příspěvek na obědy
- možnost vyplácení záloh
- zajištěné ubytování
- příspěvek na ubytování 3.000 Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Výroba plastových dílů pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2508607  Termin der Veröffentlichung: 29.8.2016  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 13.-15.000 Kč