Montážní dělník s Vyhl. 50/78 Sb §5-6

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- jednoduchá elektroinstalace (slaboproud)
- práce s ručním nářadím
- obsluha ostatních strojů na pracovišti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda od 70,- Kč/hod. 5 Kč/ hod. odměny
- docházkový bonus
- příspěvek na dopravu 500,- Kč/ měsíc
- smlouvu na HPP na 3 roky
- možnost finančních záloh
- možnost změny pracovní pozice
- bonusový program s věcnými cenami
- práce v čistém, příjemném prostředí
- každodenní péče koordinátora

Informace o náboru

Pokud se nebojíte získat nové zkušenosti ve výrobní společnosti neváhejte a zašlete svůj životopis prostřednictvím tlačítka odpovědět.
Následně budete telefonicky kontaktování ohledně termínu osobního pohovoru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Společnost se zabývá zpracováním plechů pomocí nejmodernějších CNC technologií.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- platné oprávnění dle Vyhl. 50/78 Sb §5-6
- praxe na obdobné pozici 1 rok
- manuální zručnost a smysl pro detail
- základní znalost a orientaci v technické výkresové dokumentaci
- spolehlivost a chuť pracovat
- dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2532602  Termin der Veröffentlichung: 28.7.2016