Hledá se obchodník s kabely

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta - lídra v oblasti výzkumu, vývoje a výroby kabelů a kabelového příslušenství, hledáme nového kolegu do obchodního týmu - PRO OBLAST ČECH

Nehledáme klasického „obchoďáka", který bude muset plnit týdenní limit prodejů ať se děje, co se děje.
Hledáme kolegu, který bude stávajícím i novým zákazníkům zajišťovat kompletní servis, včetně prodeje i poradenství.

Čemu se budete věnovat?

Budete zajišťovat zákazníkům ve svěřené oblasti komplexní servis a zároveň rozvíjet nové obchodní příležitosti.
Zákazníci se na Vás budou obracet s odbornými dotazy a Vy jim budete poskytovat technické poradenství.
Budete pro zákazníky vytvářet obchodní nabídky, kterým neodolají.
Nebude chybět ani analýza a příprava podkladů pro marketingovou strategii.
Nebudete na to sami, budete mít silnou podporu oblastního manažera a zákaznického centra.

Profil kandidáta

Koho vlastně hledáme:

Vystudoval/a jste VŠ nebo SŠ elektrotechnického směru – vítáme jak absolventy s chutí učit se od profesionálů, tak i kolegy s letitými zkušenostmi.

Znáte pojmy jako asertivita a máte výborné komunikační i obchodní schopnosti.

Jste samostatný/á a flexibilní, máte chuť cestovat a dále rozvíjet své znalosti.

Ve firmě sice mluvíme česky, ale bez komunikativní znalosti angličtiny se neobejdete.

Nabízíme

Proč se vám u nás bude líbit?

O naše zaměstnance se staráme, jako bychom byli jedna velká rodina – ostatně, jsme sice mezinárodní, ale stále rodinná firma.
Zajistíme Vám maximálně příznivé podmínky pro to, abyste se mohl/a naplno věnovat své práci a aby Vás bavila.
Samozřejmostí je služební automobil i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon a tablet. K tomu získáte další benefity jako třeba příspěvek na penzijní pojištění či na relaxaci a zdraví.
Dáme Vám prostor pro další vzdělávání.
Jsme parta milých lidí, rádi se potkáváme i po práci a několikrát do roka se sejdeme úplně všichni, třeba na vánočním večírku.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2673547  Termin der Veröffentlichung: 20.9.2016