Chceš odcházet z práce s dobrým pocitem a fajn výplatou? (Telefonní operátor)

Ostrava, Okres Ostrava

Popis pozice

Rád pomáháš druhým? Dokážeš vycítit co druzí potřebují? Umíš nacházet konvenční i nekonvenční řešení? Odpověděl jsi na předchozí otázky 3x ANO??? Tak právě TEBE hledáme!!! V RWE call centru pro tebe máme připravené místo.
A co bude náplní tvé práce? Nacházet vhodná řešení pro naše zákazníky, kteří se na tebe obrátí s žádostí o pomoc či radu. Ale to není vše… Navíc si můžeš vydělat NEOMEZENÉ PROVIZE za následný prodej. Když je zákazník spokojený, tak jsi i ty spokojený!

Důkaz místo slibů... Podívej se, jak to u nás chodí:

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání
  • komunikační dovednosti (bez vad řeči)
  • proaktivní přístup
  • zaměření na prodej (zkušenosti s prodejem výhodou)
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • plat 17 250Kč (fixní plat 15 000,- + osobní ohodnocení až 15% fixního platu) + NEOMEZENÉ PROVIZE
  • stravenky v hodnotě 80,-
  • kvalitní systém školení
  • směny 7,5 (možné i zkrácené směny 4 a 6 hod.) od pondělí do pátku mezi 6 a 22 hod. (max. 1 víkendový den v měsíci s náhradou volna během týdne)
  • 25 dní dovolené a 3 dny osobního volna
  • hlavní pracovní poměr se smlouvou na rok
  • po 6 měsících možnost přechodu pod kmenový stav RWE (spolu s balíčkem benefitů v hodnotě 27 tis.)
  • kariérní růst
  • moderní pracovní prostředí s odpočinkovou zónou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2688801  Termin der Veröffentlichung: 16.9.2016  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 17500-21000