Zákaznický servis s AJ pro Simoldes Plásticos (nástup ihned)

Lipovka, Okres Rychnov nad Kněžnou

Popis pozice

Máte zkušenosti ze zákaznického servisu ve výrobní společnosti? Komunikace v angličtině je Vaším denním chlebem? Tak to hledáme možná právě Vás! Pro společnost Simoldes Plásticos, která má nový závod v Lipovce u Rychnova nad Kněžnou, hledáme vhodnou osobu na pozici do Zákaznického servisu.

  • Komunikace s klienty
  • Zpracování klientských objednávek
  • Komunikace s dalšími odděleními
  • Komunikace s centrálou v Portugalsku

Profil kandidáta

  • Min. SŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost AJ (min. B2)
  • Praxe min. 1 rok na obdobné pozici
  • Proaktivní přístup
  • Zodpovědnost, spolehlivost a komunikativnost

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní stabilní společnosti
  • Příjemný kolektiv a moderní prostředí
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Firemní benefity (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, 13. a 14. plat,...)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2713616  Termin der Veröffentlichung: 15.5.2017