Administrative and Project Assistant (i pro absolventy)

Středočeský kraj, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk

Popis pozice

V současné době hledáme project manažera/manažerku ideálně se zkušeností se stavebnictvím do rozšiřujícího týmu našeho klienta.
Naším klientem je česko-holandská společnost s 20tiletými zkušenostmi v oblasti realizace výstavních stánků, která v roce 2002 spojila síla s holandským týmem. V současné době spolupracují s klienty z více než 40 zemí z celého světa. V areálu společnosti naleznete moderní truhlárnu, vlastní grafické a tiskové studio, elektro oddělení, designery a tým projektových manažerů, i díky tomu dokáží na individuální potřeby našich klientů flexibilně reagovat.
Služby, které klient může nabídnout, začínají od jednoduchých řešení až po komplikované na míru vyráběné výstavní stánky. Nejedná se pouze o výrobce výstavních stánků, společnost je schopná nabídnout i celé řízení projektu. Díky mnohaletým zkušenostem z výstav a veletrhů po celé Evropě nabízejí skutečně komplexní servis!

  • Projektové a komplexní řízení prezentace klienta na výstavě
  • Komunikace s klientem
  • Cestování po veletrzích
  • Plánování nákladů a harmonogramu
  • Komunikace s jednotlivými odděleními, včetně výroby, i pobočkou v Holandsku
Kromě výstavních stánků se specializujeme také na návrhy a realizaci komerčních a bytových interiérů, grafické služby a výrobu modelů a maket.

Profil kandidáta

  • Organizační schopnosti (ideální je zkušenost ve stavebnictví a VŠ ale není to nutností)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • ochota pracovat v Milovicích

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příjemný kolektiv a prostředí
  • Práci ve společnosti, která patří ke špičce v oboru

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2723518  Termin der Veröffentlichung: 13.9.2016