HR Business Partner

Okres Rychnov nad Kněžnou

Popis pozice

Cítíte se v HR oblasti jako profesionál? Umíte být strategickým partnerem a přicházet na nová řešení? Hledáme osobu s potenciálem vyzdvihnout personalistiku na vyšší level.

Vaším zaměstnavatelem bude zahraniční společnost, která se zabývá výrobou pro automobilový průmysl. Místo výkonu práce v okrese Rychnov nad Kněžnou.

Co je ale důležité - Vaše úkoly:
  • komplexní zastřešení HR procesů
  • rozvoj politiky HR a implementace nových postupů
  • být rovnocenný partner v rámci HR managementu
  • aktivní zapojení Vaší osoby ve výrobě a procesech - včasné upozornění na rizika z pohledu řízení lidí
  • talent management
  • provádět průběžné hodnocení vzdělávacích potřeb, sledování kritérií pro měření efektivity

Profil kandidáta

Vyžadujeme:
  • znalost anglického jazyka - budete denně v kontaktu se zahraničními vlastníky
  • praxe, která odpovídá náročnosti pozice (oblast HR nutnost)
  • zkušenost s praktikami náboru a případně projektového řízení
  • analytický přístup, komunikativnost a drive

Nabízíme

Co získáte?

  • zaměstnání ve známé společnosti s mezinárodním působením
  • výzva a možnost profesního růstu
  • platové ohodnocení korespondující se zkušenostmi
  • zázemí benefitů (13.plat, stravování apod.)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2725634  Termin der Veröffentlichung: 15.9.2016