Obchodník - průmysl a zemědělství

Praha, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj

Popis pozice

Vogelsang je stabilní, německá společnosti prodávající čerpací techniku a další zařízení pro průmysl a zemědělství. Hledáme do řad obchodníků pracovitého a logicky uvažujícího člověka, co chápe, co obnáší pozice obchodníka a něco vydrží. Hledáme osobu, co si umí domluvit setkání s obchodním partnerem a vysvětlit pozitiva produktu a služeb, která tato společnost nabízí (jak po stránce finančních úspor, tak po stránce technické).

Neodpovídejte pokud: Neustojíte odmítnutí, nemáte logické uvažování, nelíbí se vám technické produkty, nechcete se umazat, nemáte výdrž a nerad/a si sám navoláváte schůzky.

Co Vás čeká?
• Nejprve ze všeho zaučení se – o firmě a o produktech
• Setkávání se s obchodními partnery v jejich společnostech v Čechách, identifikace jejich potřeb
• Převzetí péče stávajících zákazníků a rozpracovaných obchodních případů, následně vyhledávání a akvizice dalších perspektivních zákazníků
• Prezentace produktů a služeb společnosti a vytváření nabídek
• Poskytování technického poradenství
• Uzavírání ochodu a nezbytná administrativa
• Pohodový kolektiv, normální a slušní lidé, co mají chuť pracovat, které to baví a ví, že prodávají dobrý produkt

Profil kandidáta

A koho hledáme?
• Úspěšná zkušenost z obchodní pozice – prokazatelná schopnost navolat si schůzky, identifikovat obchodní příležitost a vést obchodní jednání, prezentovat produkty společnosti (pomohou reference)
• Technické a logické uvažování – ideálně pokud jste prodával/a technický produkt do průmyslu
• Samostatnost a odpovědnost – tím myslíme to, že jste aktivní, přemýšlíte nad tím, kdo by takový produkt měl chtít, proč a umíte to klientovi vysvětlit
• Znalost anglického na komunikativní úrovni nutností - zaškolení probíhá v zahraničí a také každé následné školení na produkty je v angličtině
• ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

A co firma nabízí?
• Především dobré produkty, stabilní firmu a ochotný a přátelský kolektiv včetně nadřízeného
• Odborné zaškolení v Německu a další školení na produkty a novinky na trhu
• Vlastní organizace času, možnost pracovat z domu
• Služební auto k soukromému použití
• Nejen motivační ohodnocení pracovního výkonu ale i dobrou fixní mzdu
• 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění
• Pracovní poměr na HPP

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2749548  Termin der Veröffentlichung: 22.11.2016