Obchodní zástupce - práce na ŽL

České Budějovice, Praha, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Okres České Budějovice, Okres Jindřichův Hradec

Popis pozice

Pro dynamickou mezinárodní společnost zabývající se prodejem domácích potřeb a drobných elektrospotřebičů hledáme zdatného obchodního zástupce pro region Jižních, Středních a Východních Čech.

  • Péče o stávající zákazníky včetně odborného poradenství
  • Aktivní získávání nových zákazníků
  • Plnění týmových i individuálních prodejních cílů
  • Prezentace nových produktů
  • Řešení případných reklamací

Požadujeme
· Min. středoškolské vzdělání
· Praxe na podobné pozici - v oblasti domácích potřeb, nářadí apod. velkou výhodou
· Prodejní, komunikační dovednosti, schopnost navazovat a rozvíjet obchodní vztahy
· Samostatnost a schopnost efektivně organizovat svoje aktivity
· Spolehlivost, odpovědnost, loajalita a aktivní osobnost
· Uživatelská znalost práce s PC
· Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti v příjemném pracovním kolektivu a prostředí
  • Možnost profesního i osobního rozvoje
  • Garantované fixní ohodnocení ve zkušební době 30 000 Kč, dále bonusových systém
  • Služební automobil, mobilní telefon, notebook, tablet
  • Podpora osobního rozvoje, systém zaškolení
  • Práce na ŽL
  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2760805  Termin der Veröffentlichung: 11.10.2016  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: dohodou