Business development manager

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice

Popis pozice

Pro obchodní společnost, která je lídrem ve svém oboru, hledáme vhodného kandidáta na pozici Business Development.

  • Návrhy obchodních strategií společnosti
  • Spoluúčast na mezinárodních projektech v oblasti nových produktů a služeb
  • Akvizice nových obchodních příležitostí, péče o stávající obchodní partnery
  • Realizace projektů v oblasti prodeje
  • Reporting vedení společnosti
  • Vedení menšího týmu lidí

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání
  • Prokazatelná praxe v oblasti business developmentu
  • Velmi dobrá znalost AJ - slovem i písmem
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Výborné komunikační, prezentační a manažerské dovednosti
  • Flexibilita, zodpovědnost, samostatnost
  • ŘP sk. B - ochota cestovat

Nabízíme

  • Zázemí dynamické, perspektivní obchodní společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Příležitost k profesnímu růstu
  • Propracovaný systém vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování