Seřizovač / operátor výrobní linky - kmenový zaměstnanec

Okres Příbram

Popis pozice

Hledáme kmenové zaměstnance pro výrobní společnost v Příbrami zabývající se výrobou vstřikováním plastů a pozici "OPERÁTOR - SEŘIZOVAČ VÝROBNÍ LINKY"
Všichni vážní zájemci mají možnost před nástupem prohlídky závodu a pracoviště.

NÁSTUP IHNED
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: PŘÍBRAM

Jedná se o práci v nepřetržitém provozu (12-ky)

Požadavky na kandidáta:
  • znalost práce na PC
  • technickou zdatnost (zkušenosti na obdobné pozici)

Náplň práce:
  • kontrola chodu strojů (nastavení a seřízení strojů)
  • dodržování technologických postupů
  • vedení výrobní dokumentace
  • obsluha strojů a doplňování surovin do strojů

Nabízíme:
  • odpovídající platové ohodnocení s ohledem na předchozí znalosti a zkušenosti
  • věrnostní a motivační bonusy
  • podpora sportovních aktivit
  • práci v příjemném a stabilním kolektivu
  • příspěvek na stravu a nápoje
  • firemní vzdělávání

Zájemci mohou reagovat prostřednictvím tlačítka "odpovědět" nebo se blíže informovat na tel.: 739 343 024

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2769997  Termin der Veröffentlichung: 17.10.2016