HR manažer s volnou rukou

Kraj Vysočina, Pardubický kraj

Popis pozice

Hledáme schopného HR manažera s lidskou tváří. Člověka, který nebude jen manažerem ale hlavně partnerem všem zaměstnancům. Člověka, který umí problémy a úkoly řešit konstruktivně, která hledá "možnosti jak" a nikoliv "důvody, proč ne". Inovátora, který se nebojí prosadit svůj názor a nemá strach realizovat své nápady.

Co budete v práci dělat? Budete zajišťovat personální politiku společnosti, kterou od základů postavíte.
Povedete celý tým personálního oddělení, celkem 6 zaměstnanců. Vaším hlavním úkolem bude nastavit veškeré HR procesy.

Konkrétně budete zodpovědní za:
  • plánování a řízení lidských zdrojů
  • zajištění celkové koncepční, metodické, poradenské, organizační a kontrolní činnosti v oblasti lidských zdrojů
  • dodržování a kontrolu pracovně - právních předpisů
  • zajištění úplného a správného vedení veškeré personální agendy
  • práce na projektech vzdělávání zaměstnanců, odměňování, benefitů a motivace zaměstnanců, adaptačního procesu a dalších
  • tvorba a aktualizace interních HR směrnic a procesů
  • dohled nad oblastí recruitmentu a HR marketingu
  • za přípravu podkladů pro audity za oblast lidských zdrojů
  • dohled nad zajišťováním pracovně lékařských služeb
  • poskytování konzultačních služeb v pracovně-právní oblasti manažerům jednotlivých oddělení i ostatním zaměstnancům

Co od Vás očekáváme?
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe min. 3 roky na obdobné pozici ve výrobní společnosti (oblast automotive velkou výhodou)
  • znalost/praktická zkušenost ze všech oblastí lidských zdrojů, znalost pracovně právních předpisů a související legislativy
  • zkušenosti s tvorbou/zaváděním/změnami HR procesů
  • PC - MS Office, SAP výhodou
  • pokročilou angličtinu na úrovni samostatného jednání a prezentování
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • samostatnost, rozhodnost, koncepční a strategické myšlení
  • schopnost vidět vize a cíle, multitasking
  • schopnost argumentace a prosazování rozhodnutí, nadšení pro oblast lidských zdrojů
  • pro-aktivita, tah na branku, orientace na výsledky, loajalita
  • pozice je vhodná pro silnou osobnost s odhodláním a chutí vytvářet a měnit zažité koncepty a ne zcela vyhovující procesy

Co jsme schopni nabídnout?
  • příležitost pracovat v expandující společnosti v perspektivní oblasti automotive
  • dynamickou a různorodou práci
  • příležitost k osobnímu a profesnímu růstu
  • balíček zaměstnaneckých benefitů dle kolektivní smlouvy
  • dobré platové ohodnocení, po zkušební době smlouvu na dobu neurčitou
  • stravenky v hodnotě 70 Kč/den (55% hradí zaměstnavatel, 45% hradí zaměstnanec)
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • individuální finanční podporu při dojíždění/relokaci

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2833463  Termin der Veröffentlichung: 30.11.2016