Výrobní dělní s ubytováním - mzda 23 000 Kč

Jihočeský kraj

Popis pozice

Pro významnou mezinárodní výrobní společnost vyrábějící díly do nové Škoda Kodiaq sídlící u rakouských hranic v Českých Velenicích hledáme muže i ženy do výroby !!!
Nástup možný ihned – ubytování zajištěno zdarma !!!

POPIS POZICE
Co budete dělat:
  • Práce na stroji, zařízení ve výrobě dle specifikace
  • Dodržování výrobních plánů
  • Dodržování technologických předpisů
  • Dodržování předpisů kvality
  • Pomocné a dokončovací práce

Profil kandidáta

PROFIL KANDIDÁTA
Požadujeme po vás:
– Manuální zručnost
– Preciznost a zodpovědnost za odvedenou práci
– 100% docházku a aktivní přístup k práci
– Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
– Praxe ve výrobní společnosti výhodou

Nabízíme

NABÍZÍME
Za vykonanou práci vám nabídneme:
– Zázemí stabilní a prosperující společnosti
– Základní nástupní mzdu 14 800 Kč
  • Od 2. měsíce variabilní složka 30% ( 4 440Kč)
– Bonus za přítomnost až 2 500 Kč
  • Příplatek za nepřetržitý provoz 10 Kč/h
– Příplatky za směnnost
  • Závodní stravování – teplá strava
  • Při noční směně stravenka 60 Kč
  • Příplatek za sobotu a neděli 50% z průměrné mzdy
– možnost pololetních výkonnostních prémií
– Příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv
  • Ubytování zajištěné zdarma

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Hermína Jandíková
+420733676489
ID: 3069699  Termin der Veröffentlichung: 19.5.2017