Poradenství a prodej po telefonu. až 30.000,- Kč

Brno - město

Popis pozice

Přidej se ke spokojeným zaměstnancům společnosti, která je již 150 let na trhu a je významným dodavatelem energií v segmentu českých a slovenských domácností a firem. Staň se členem úspěšného týmu, který je velmi důležitou součástí naší společnosti.

V současné době hledáme energického upovídaného kolegu nebo kolegyni ☺, který/á má zkušenost s prodejem. Vítáme i maminky na rodičovské dovolené.

Co tě u nás bude čekat?
  • telefonický a emailový kontakt se zákazníky
  • prezentace a prodej produktů
  • vytváření vhodných nabídek na míru zákazníkům
  • práce s interní databází

Nabízíme

Co u nás získáš:
  • smlouvu na HPP - 8 nebo 6 hodin/den
  • jistotu pěkné fixní mzdy + bonusovou složku
  • díky volným víkendům (pracujete jen od Po do Pá) získáte i spoustu času na své koníčky a rodinu. Maminky zvládnou vyzvedávat své děti ze školek ☺.
  • stravenky v hodnotě 95,- Kč/ den
  • odpočinek je pro nás důležitý, proto Ti dáme týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů placeného volna)
  • příspěvek na kulturu
  • práci v malém týmu v moderní budově Titanium

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3157652  Termin der Veröffentlichung: 11.8.2017