Revizní technik elektro pro celou ČR

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Domlouvat si a plánovat schůzky s klienty a realizovat u nich revize VTZ elektro (klietni jsou z různých oborů: kanceláře, výrobní podniky, řetězce, nemocnice… aj.) po celé České Republice
- Dodávat další dílčí služby a poradenství pro klienty (protokoly, kontroly, zpracování dokumentace …)
- Podílet na projektech komplexního outsourcingu revizí VTZ elektro
- Podílet na rozvoji odborného know how v oblasti elektro, případně BOZP a PO v širokém týmu specialistů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Odměnu odpovídající praxi a odbornosti, s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků
- Stravenky a další firemní benefity
- Služební automobil
- Odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace (firemní volno na vzdělávání a finanční příspěvek)
- Možnost samostatně plánovat svoji práci
- Výraznou možnost seberealizace v rámci rozvoje odborných služeb

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Poradenství a konzultační činnosti v oblasti řízení firem

Pro našeho klienta – úspěšnou a renomovanou společnost, která poskytuje komplexní služby v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a ochrany životního prostředí, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO pro celou ČR.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání technického směru
- Platný §6 a §9 vyhlášky 50/1978 Sb. nutný
- Platné osvědčení na revize elektro zařízení v rozsahu E1A (R-EZ-E1A) nutné
- Praxi v oblasti revizí
- Praxe v oblasti dalších typů revizí nebo BOZP a PO výhodou
- Vysoké pracovní nasazení
- Iniciativnost a zaměření na výsledek
- Velmi dobré komunikativní dovednosti, dobrou a slušnou reprezentaci u zákazníka
- Ochota cestovat po celé ČR (občas i přespat mimo domov)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2390870  Termin der Veröffentlichung: 12.1.2016