Hledáme hrdiny řemesla CNC frézař / soustružník, Thüringen, plat od 2000€

Personalia24 UG

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
od 2000€

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• nezávislá práce na CNC soustruhů a frézek
• programování CNC strojů
• testování zařízení
• práce s technickou dokumentací
• reporting
• provoz na dvě směny
• pracovní zkušenosti, pokud je možné s řídícím systémem MAZATROL

Zaměstnanecké výhody, benefity

• působení v mezinárodní společnosti
• pracovní smlouva na neurčito přímo s německou firmou a s tím spojené benefity zdravotního a sociálního pojištění
• motivující finanční ohodnocení
• nástup ihned

Informace o náboru

• vyučení ve strojírenském oboru CNC frézař / soustružník
• znalost technické dokumentace
• praxe
• dobré znalosti německého jazyka (B1)
• spolehlivost
• flexibilnost
• schopnost práce v kolektivu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Našim klientem je přední výrobce vakuové techniky se sídlem v Durynsku, ktorý staví svůj úspěch na vysoce motivovaném personálu.
Personalia24 Vám zprostředkuje pracovní smlouvu přímo s německou firmou, nejsme žádná agentura.
V případě, že Vás pracovní pozice oslovila, neváhejte nás kontaktovat zasláním Vašeho životopisu na e-mail adresu: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

vyučení ve strojírenském oboru CNC frézař / soustružník

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Chcete aby Vaše zárobky konečne zodpovedali Vášu vzdelaniu? Nemecko Vám ponúka výborné pracovné podmienky a vysoké príjmy.
Personalia24 je medzinárodná personálna firma špecializujúca sa na sprostredkovanie slovenských odborných pracovníkov na nemeckom trhu práce.
Pre našich významných klientov hľadáme odborné pracovné sily vo všetkých pracovných odvetviach. Nesprostredkúvame " nejakú " prácu, nájdeme prácu podľa Vašich predstáv- nájdeme prácu Vašich snov! Naše služby sú pre Vás samozrejme zadarmo!
Personalia24 - sme iní !
ID: 2698097  Termin der Veröffentlichung: 22.8.2016  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: od 2000€